Як мінімум 29 людей загинули в результаті урагану «Майкл»

Майже тиждень після того, як руйнівний ураган «Майкл» спустошив регіон Панхендл на північному заході Флориди, мер міста Мексико-Біч Ел Кеті повідомив про двох загиблих людей, знайдених рятувальниками. За словами Кеті, загиблі – чоловік і жінка, які жили в різних будинках і вчасно не евакуювалися. Він не уточнив імен загиблих.

Таким чином, загальна кількість жертв «Майкла» зросла принаймні до 29 осіб, повідомляє Reuters. Сотні людей продовжують вважатися зниклими без вести. Один з найбільш руйнівних ураганів, який коли-небудь досягав території Сполучених Штатів, вбив 20 осіб у Флориді, 5 жителів Вірджинії, трьох жителів Північної Кароліни і одну людину в штаті Джорджія. Reuters пише про це з посиланням на дані місцевої влади.

Метью Марчетті, співзасновник волонтерської організації CrowdSource Rescue з Х’юстона, очікує, що кількість загиблих може зрости у міру розбору завалів і очищення доріг. Зараз волонтери ведуть пошук більше ніж 1 135 людей у ​​Флориді, які вважаються зниклими без вести. Більшість зниклих людей – жителі Панама-Сіті, багато хто з них в похилому віці, є інвалідами, майже всі вони жили без родичів, розповів Reuters Метью Марчетті.

В Мексико-Біч зараз ведуться пошуки ще трьох людей. Сенатор Білл Нельсон, який представляє Флориду у верхній палаті Конгресу США, побував в Панама-Сіті і заявив, що у нього було відчуття, що «на місто обрушилася бомба». Сенатор опублікував фотографії з місця подій в своєму Твіттері.

Послуги адвоката в Києві, дізнатися ціни на послуги юриста в Києві і по всій Україні.