«Доктор Google» стає все більш популярним серед американців

Сьогодні все більше американців шукають в Інтернеті рецепти вирішення проблем, пов’язаних зі здоров’ям. Їм видається, що інтернет-консультації зроблять медичне обслуговування дешевше і доступніше. Пошук інформації про свої нездужання покладають, в основному, на пошукову систему Google. Який же найбільш часто тестований, так званий, медичний симптом в Інтернеті? Згідно з результатами досліджень, проведених приватною фірмою Medicare Health Plans, найбільш часто пропонованих онлайн-симптомом в кожному штаті США є СТРЕС.

На думку Medicare Health Plans, найбільш схильні до стресу жителі штатів Коннектикут, Делавер, Іллінойс, Айова, Канзас, Массачусетс, Міссурі, Пенсільванія, Орегон і Вірджинія. American Psychological Association (APA) стверджує, що для американців гроші (дохід) і робота є постійним джерелом стресу. Президентські вибори 2016 року стали додатковим джерелом стресу для більш ніж половини американців – 52 відсотки – згідно з опитуванням APA, проведеним в 2017 році.

За словами керівників АPА, більшість опитаних стурбовані майбутнім Сполучених Штатів. Крім цього, список включають симптоми, пов’язані з грипом і застудою, йдеться в звіті Medicare Health Plans. Симптоми, такі як «закладеність носа», «мокрота» і «грип», були головними джерелами занепокоєння в таких штатах, як Техас, Оклахома, Флорида, Нью-Мексико і Вермонт.

Безсоння – проблема жителів Нью-Йорка, «міста, яке ніколи не спить». Жителі Південної Кароліни і Вісконсіна частіше турбувалися про колір свого стільця, а аляскінци цікавилися засобами від хропіння. Деякі з незвичайних запитів в Інтернеті стосувалися «спітнілих долонь» і питань, пов’язаних з обрізанням.

Купить душевой трап Duo 700 трап под плитку – по лучшей цене с доставкой.