Білий дім представив нову стратегію боротьби з кіберзлочинністю

Білий дім 20 вересня попередив іноземних хакерів про посилення покарань за кібепреступленія. Це стане можливо завдяки прийняттю нової національної стратегії кібербезпеки США (з повним текстом документа можна ознайомитися на сайті Білого дому).

Американські розвідувальні служби очікують, що число кібератак проти США значно зросте напередодні проміжних виборів до Конгресу США. Голосування відбудеться трохи більше ніж через місяць, 6 листопада.

У стратегії представлені нові інструкції щодо дотримання безпеки в кіберпросторі для всіх федеральних відомств. Вашингтон розраховує захистити дані державних структур і особисту інформацію всіх жителів США. Про це журналістам розповів радник президента з національної безпеки Джон Болтон.

За словами Болтона, необхідність в зміні політики виникла «не тому, що ми хочемо проводити агресивні операції в кіберпросторі». Справа в тому, пояснив радник Трампа, що назріла необхідність у створенні «захисних структур, які продемонструють (нашим) противникам, що проведення операцій проти нас обійдеться їм дорожче, ніж вони розраховують».

У стратегії описується цілий ряд пріоритетних напрямків політики кібербезпеки США. Серед таких пріоритетів – розробка міжнародної інтернет-політики і наймання на роботу в державницькі відомства компетентних співробітників в сфері кібербезпеки.

Нову стратегію кібербезпеки в Білому домі представили після рішення адміністрації Трампа скасувати наказ PPD-20, підписаний екс-президентом Бараком Обамою. Цей наказ утруднював співробітникам військових дій процес стеження за хакерами, тому що для цього потрібно пройти цілий ряд перевірок. За словами Болтона, скасування РРD-20 полегшить для силових відомств боротьбу з іноземними кіберзагрозами.

Турецкая одежда для всей семьи купить Турецкая одежда – от интернет-магазина Ажелика.