ABC News: Майкл Коен кілька разів спілкувався з командою спецпрокурора Мюллера

Представники слідчої групи спецпрокурора США Роберта Мюллера за останній місяць кілька разів розмовляли з Майклом Коеном, колишнім особистим юристом президента США, і задавали йому питання про можливі зв’язки передвиборного штабу Дональда Трампа з Кремлем.

Інформація про це з’явилася ввечері 20 вересня в ефірі телеканалу ABC News з посиланням на два джерела, які знайомі з ситуацією.

Джерела ABC News кажуть, що під час декількох тривалих бесід (термін «допит» в матеріалі телеканалу не використовується) слідчі питали Коена про бізнес-угодах Дональда Трампа в Росії, а також про можливі зв’язки між передвиборчим штабом Трампа і російськими посередниками.

За словами джерел, ще слідчі цікавилися, чи обговорював Трамп або хтось із його співробітників можливість помилування Коена, який минулого місяця визнав себе винним у вчиненні кількох злочинів, включаючи порушення виборчого законодавства і ухилення від сплати податків.

Бесіди слідчих з Коеном відбувалися в Вашингтоні і Нью-Йорку. В одній із зустрічей брали участь представники прокурора Південного округу Нью-Йорка, передає ABC News. Коен брав участь у зустрічах добровільно. Сторона звинувачення не давала йому ніяких гарантій пом’якшення покарання, стверджують джерела.

Ще ABC News з’ясував, що Коен задіяний в ще одному розслідуванні, яке веде влада штату Нью-Йорк. Мета цього розслідування – більше дізнатися про «внутрішню кухню» благодійного товариства сім’ї Трамп і компанії Trump Organization. Коен був виконавчим віце-президентом Trump Organization і спеціальним радником Дональда Трампа протягом десяти років.

Ленні Дейвіс, юрист Майкла Коена, відмовився від коментарів. Він додав, що «не потрібно робити ніяких висновків з приводу відсутності коментарів».

Låssmed Stockholm