Ізраїльські військові збили сирійський винищувач

Як повідомили збройні сили Ізраїлю, у вівторок вони збили сирійський військовий літак, який вторгся в ізраїльське повітряний простір. У заяві, поширеній Армією оборони Ізраїлю, йдеться, що після того, як сирійський літак опинився над ізраїльською територією, по ньому було випущено дві ракети Patriot. «Армія оборони Ізраїлю стежила за просуванням винищувача, який вторгся приблизно на два кілометри в ізраїльське повітряний простір», – наголошується в заяві. «Він був перехоплений двома ракетами Patriot», – йдеться далі в документі.

Радіо Армії оборони Ізраїлю повідомило, що літак був збитий над Голанськими висотами, але міг впасти на територію, контрольовану Сирією. Згідно з повідомленням, про стан пілота нічого не відомо. Сирійські державні ЗМІ Сирії повідомили, що літак був збитий в момент проведення операції в повітряному просторі Сирії. Ізраїль окупував сірійські Голанські висоти в 1967 році. Через два роки там були розміщені миротворчі сили ООН.

Как получить гражданство Антигуа и Барбуда, паспорт антигуа и барбуда экзотические острова Карибского бассейна привлекают к себе как многочисленных туристов, так и потенциальных эмигрантов.