Трамп: нам потрібні іммігранти, але ті, хто в’їжджає в країну легально

У суботу, виступаючи в Лас-Вегасі, штат Невада, президент Дональд Трамп ще раз захистив свою жорстку лінію щодо нелегальних іммігрантів, що перетинають кордон США, і похвалив власну адміністрацію за добре зроблену роботу, заявивши, що його політика зробить Америку ще сильніше.

Глава Білого дому також зазначив, що його мирна ініціатива щодо Північної Кореї вже приносить плоди, незважаючи на критику, яка звучить на адресу реального ефекту домовленостей в Сінгапурі між Трампом і Кім Чен Ином.

Трамп прибув в Лас-Вегас, щоб надати підтримку сенатору-республіканцеві з Невади Діну Хеллер, який стоїть перед важким завданням переобрання на новий термін.

«Мої люди насправді роблять дуже хорошу роботу», – ці слова президента, сказані на з’їзді республіканців штату Невада, призводить, зокрема, агентство Reuters.

Трамп сказав, що в умовах зростання економіки і зниження безробіття до 3,8 відсотка, Сполучені Штати потребують робітників-іммігрантів, але ці люди повинні прибувати в країну законним шляхом.

«Нам потрібно, щоб люди до нас приїжджали, але це повинні бути люди, які люблять цю країну, які в змозі любити цю країну і дійсно допомагати нам у тому, щоб зробити Америку знову великої», – ці слова президента США цитує Reuters.

Разом з тим політика «нульової толерантності» адміністрації Трампа, в результаті якої тисячі дітей були розлучені зі своїми батьками, незаконно перейшли кордон Мексики і США, піддається суворій критиці як з боку Демократичної партії і громадських організацій всередині країни, так і за кордоном.

У своєму суботньому виступі Дональд Трамп також підкреслив, що вважає правильною свою політику підвищення тарифів щодо частини китайських і європейських товарів. Він сказав, що в липні на саміті НАТО в Брюсселі має намір знову підняти питання і про необхідність всім країнам-членам блоку вносити рівний внесок (2 відсотка від ВВП) у зміцнення обороноздатності Північноатлантичного альянсу.

Трамп заявив, поки США залишаються свого роду «скарбничкою», з якою кожному подобається «красти» гроші.

Купити комплект сонячних панелей для дому, сонячні панелі купити в Україні, найнижчі ціни на сонячні панелі.