Білий дім: Трамп підтримує імміграційну реформу

Білий дім повідомив, що президент Дональд Трамп підтримує обидва республіканських законопроекту по імміграційної реформи, які обговорюються в Палаті представників. Декількома годинами раніше Трамп в інтерв’ю телеканалу Fox News розкритикував один із законопроектів, який рахунок занадто помірним і заявив, що не схвалить його.

Після цього команда спікера Палати представників Пола Райана зупинила роботу над «помірним» законопроектом, який захищає від депортації 1,8 млн «мрійників» (нелегальних іммігрантів, що потрапили в США дітьми) і дає їм можливість отримати громадянство. Другий законопроект запропонований конгресменом Бобом Гудлеттом і не дає можливості «мрійникам» стати громадянами США. Цей законопроект має менше шансів на підтримку більшості членів Конгресу.

У заяві Білого дому йдеться: «Президент повністю підтримує обидва законопроекти. Він поставить підпис під будь-яким з них ». Представник Білого дому пояснив, що в інтерв’ю Трамп негативно відгукнувся нема про законопроекті, а про один з документів, що циркулюють в Конгресі. Увечері в п’ятницю Трамп написав в «Твіттері», що будь-який законопроект такого роду повинен включати фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою, заборона практики звільнення затриманих нелегалів, припинення візової лотереї “грін-кард» і «ланцюговою імміграції» (коли іммігрант має можливість викликати в США своїх родичів).

Доска объявлений покупка подшипников по низкой цене  купить подшипники.