Верховний суд США провів слухання з імміграційного указу Трампа

У середу Верховний суд провів судові дебати з питання про обмеження, введених президентом США Дональдом Трампом на в’їзд країну громадян ряду країн з переважно мусульманським населенням: Ірану, Лівії, Сирії, Сомалі і Йемену. Крім них, в цей список входять Північна Корея і Венесуела. У середу позивачі у справі – штат Гаваї, Мусульманська асоціація Гаваїв і ще три фізособи намагалися довести, що заборона дискримінує мусульманську громаду і перевищує президентські повноваження в імміграційній сфері.

В знак солідарності і підтримки сімей, які постраждали від такої заборони, американці єменського походження вирішили в середу на один день закрити свої магазини, торгові точки і інші бізнеси. Про це повідомив веб-сайт торгової асоціації американців єменського походження. З моменту вступу на посаду президент Трамп вводив три варіанти такої заборони на в’їзд в країну іноземців. Попередні дві версії мали тимчасовий характер. Нинішня заборона не має терміну дії. Так званий заборона на поїздки неодноразово оспорювався в американських судах, де його законність ставилася під сумнів імміграційними адвокатами.

Разом з тим відомо, що одна країна – Чад – додана в список у вересні, на початку квітня була виключена з нього. У своїй заяві президент Трамп пояснив, що це було зроблено після того, як ця африканська країна посилила заходи безпеки, зробивши свої національні паспорти «більш захищеними», а також поліпшила обмін інформацією з США з пошуку осіб, підозрюваних у терористичній діяльності. Рішення за позовом, оскільки він розглядався Верховним судом, очікується в кінці червня.

Интернет-магазин оригинальных подарков, купить Подарунок – необычный и прикольный подарок в Днепре, Украине.