Twitter заблокував рекламу «Лабораторії Касперського»

За повідомленням агентства Reuters в п’ятницю, компанія Twitter заявила про те, що заблокує рекламу «Лабораторії Касперського» – міжнародної компанії з центральним офісом в Москві, пояснивши, що бізнес-модель розробника програмного забезпечення суперечить правилам розміщення реклами. Крім того, Twitter послався на заяви уряду США про те «Лабораторія Касперського» пов’язана з російськими розвідувальними службами.

Про заборону повідомив в своєму блозі співзасновник «Лабораторії» Євген Касперський, заявивши, що він був введений ще в січні. Twitter підтвердив інформацію про заборону у відповіді на запит агентства Reuters.

Блокування реклами послідувала незабаром після того, як офіційний Вашингтон висунув «Лабораторії Касперського» звинувачення в зв’язках із спецслужбами і в тому, що вироблене компанією програмне забезпечення могло бути використано російською розвідкою. У зв’язку з цим адміністрація Дональда Трампа заборонила урядовим установам США використовувати продукцію компанії.

«Лабораторія Касперського» неодноразово спростовувала звинувачення і пропонувала надати коди експертам, щоб вони протестували програмне забезпечення. Крім того, компанія звернулася до федерального суду США з проханням скасувати заборону.

У своєму блозі Євген Касперський висловив здивування рішенням про заборону реклами і звернувся до компанії Twitter з проханням його переглянути.

Співробітник міністерства внутрішньої безпеки США з питань кібербезпеки Джанетта Манфрія заявила, що міністерство не давало вказівок приватним компаніям застосовувати заходи щодо «Лабораторії Касперського».

«Ми ясно продемонстрували прозорість процесу прийняття рішення і причини заборони на використання продукції” Лабораторії Касперського “в державних установах», – повідомила Манфрія, порекомендувавши звернутися за поясненнями до самих компаніям.

Крім Twitter, інші соціальні мережі також зробили дії щодо «Лабораторії». У січні компанія Facebook повідомила, що видалила «Касперського» зі списку антивірусних програм, пропонованих користувачам соцмережі.

Ukraine Today – последние мировые новости Отношения после развода – нюансы и подробная информация.