Лідери Північної і Південної Кореї зустрілися в ході історичного саміту

СЕУЛ – Лідери Північної і Південної Кореї в п’ятницю привітно потиснули один одному руки над розділяє дві країни демаркаційною лінією, почавши історичний саміт, який, як сподіваються сторони, змінить динаміку на Корейському півострові. Після того північнокорейський лідер Кім Чен Ин перетнув кордон, а президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив: «Радий вас бачити тут».

Потім Кім запросив Муна ненадовго зайти на північну сторону кордону. «Сьогодні ми знаходимося на стартовій лінії, де пишеться нова історія світу, процвітання і міжкорейських відносин, – сказав Кім Чен Ин. – Сьогодні, замість того, щоб створювати результати, які ми не зможемо втілити в життя, як в минулому, слід домагатися хороших результатів, чесно обговорюючи поточні проблеми і питання ».

Мун Чже Ін також виступив в оптимістичному ключі. «Сподіваюся, нам вдасться говорити чесно і прийти до угоди, щоб подарувати прекрасний подарунок корейцям і людям в усьому світі, що мріють про мир», – сказав він, приступаючи до переговорів.

Член династії Кім вперше ступив на південну землю з тих пір, як в 1953 році закінчилася Корейська війна. Ця зустріч – чергова спроба покласти край останньому протистояння часів холодної війни. Це третій міжкорейський саміт: саміти 2000 і 2007 рр. проходили в КНДР.

У ніч на п’ятницю, коли відбулася зустріч двох лідерів, Білий дім опублікував заяву. «Ми сподіваємося, що переговори дозволять досягти прогресу в напрямку мирного і благополучного майбутнього для всього Корейського півострова, – зазначалося в ньому. – Сполучені Штати цінують тісну співпрацю з нашим союзником, Республікою Корея, і з нетерпінням чекають продовження жвавих обговорень в рамках підготовки до запланованої зустрічі президента Дональда Трампа і Кім Чен Ина в найближчі тижні ».

Як очікується, Трамп і Кім Чен Ин зустрінуться в травні або червні. Зустріч двох лідерів була спланована до найдрібніших деталей. Лідерів вітали з квітами п’ятикласники з єдиною південнокорейської школи в демілітаризованій зоні. Потім їх зустріла почесна варта і військовий оркестр, після чого двоє лідерів познайомили один одного з супроводжуючими їх чиновниками.

Згодом планується зробити спільне фото в Будинку світу, де пройде саміт, на тлі картини з зображенням південнокорейської гірської вершини Пукхансан, що підноситься над резиденції президента Південної Кореї, Блакитним будинком. Перший за десятиліття міжкорейський саміт знаменує різкий поворот в сторону дипломатії в спробах врегулювати наростаючий ядерну кризу після двох років ядерних і ракетних випробувань в КНДР.

Кім Чен Ин призупинив подальші випробування, заявивши в листопаді, що Пхеньян досяг своєї мети і розробив міжконтинентальні балістичні ракети, здатні досягти континентальної території США. Як очікується, за підсумками саміту буде складено спільну заяву, в якому обидва лідери висловили прихильність денуклеаризації Корейського півострова, а також чітко пояснять, що буде мати на увазі результат денуклеаризації.

Общество: Развод и дети http://neformat.co.ua/index.php?nma=cats&fla=stat&cat_id=8&nums=815 квалифицированная консультация в юридической фирме “Альянс семейных адвокатов”.