На Капітолійському пагорбі засудили мілітаристський посил промови Путіна

Американські законодавці виступають з різкою критикою промови російського президента Володимира Путіна, в якій той розповів про різноманітні нові види стратегічних ядерних озброєнь, здатних вразити майже будь-яку ціль в світі.

Президент Путін розповів, що серед нових російських озброєнь є ядерна крилата ракета, безпілотний підводний апарат і гіперзвукова ракета. За його словами, «стримати Росію не вдалося», а ті, хто не прислухався до неї раніше, повинні прислухатися тепер.

На Капітолійському пагорбі промова Путіна викликала різке засудження. Так, сенатор-республіканець Том Тілліс заявив: «Я ставлюся до пана Путіна як до будь-якого вбивці або злочинцеві. Коли вони щось говорять, вони, ймовірно, брешуть, але треба сприймати це всерйоз ».

Демократ Бен Кардін, який входить до складу сенатського Комітету з міжнародних відносин, заявив: «Коли країни хваляться своїми збройними силами, на те є причини: вони знають, що їх потенціал набагато менше, ніж вони стверджують. Справа не в тому, наскільки велика їхня військова міць, а в тому, як вони її використовують ».

Як очікується, за підсумками майбутніх в цьому місяці виборів Путін буде переобраний на ще один шестирічний термін.

Ассоциациябухгалтеров Круглый стол по обмену опытом новый для Украины формат.