Марк Цукерберг: «Нам потрібно посилити захист наших даних»

Глава і засновник соціальної мережі «Фейсбук» виступив із заявою з приводу скандалу з незаконним збором інформації Засновник «Фейсбуку» Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) в середу опублікував офіційне звернення до клієнтів від імені компанії. «Ми несемо відповідальність за охорону ваших даних, і, якщо ми не можемо її забезпечити – ми не гідні вас обслуговувати», – сказано в заяві, опублікованій на сторінці Facebook.

«Хороша новина, – йдеться далі в заяві, – полягає в тому, що найбільш важливі заходи щодо запобігання повторенню подібного ми зробили ще кілька років тому. Але ми теж робимо помилки, і треба прийняти ще більше заходів, і нам слід збільшити зусилля і зробити це ».

У минулу п’ятницю компанія «Фейсбук» зізналася, що їй було відомо ще в 2015 році про те, що британський дослідник Олександр Коган незаконно надав однієї аналітичної фірмі інформацію про користувачів соціальної мережі. Причому самі дані були їм зібрані легально, за допомогою додатка, що містить вікторину з питаннями про особисті якості. Вищезазначена аналітична фірма підозрюється в тому, що вона, в порушення закону, на підставі даних приблизно про 50 мільйонів користувачів «Фейсбуку» створювала профайли для використання в передвиборних кампаніях в США, включаючи президентську кампанію Дональда Трампа.

«Фейсбук» піддався критиці за те, що не поставив своїх користувачів до відома про цей інцидент в 2015 році. Тільки сьогодні Цукерберг вперше публічно висловився на цю тему.

НОВІ Захисні системи

Засновник «Фейсбуку» також описав нові захисні засоби, які ця інтернет-платформа буде застосовувати для захисту особистої інформації користувачів в майбутньому.

Серед них: виявлення розробників додатків, які використовують персональну інформацію не за призначенням; обмеження інформації, яка буде доступна розробникам; і припинення доступу розробника до цих даних, якщо користувач не працював з додатком протягом трьох місяців і більше.

Також було сказано, що «Фейсбук» зробить більш простий для користувачів можливість скасувати дане авторам програми дозвіл використовувати информаиця про них: повідомлялось, що система «відключення довіри» буде розміщена на самому початку стрічки новин (news feed).

За першу ж годину з моменту появи на сторінці прес-реліз Цукерберга отримав 32 тис. «Лайків» та інших позитивних коментарів. Кількість команд share за той же період перевищила 10 тис.

Зовсім по-іншому відреагував на цю новину фондовий ринок: за останні три дні торгів загальна капіталізація Facebook зменшилася на 45 мільярдів доларів.

ПИТАННЯ ЩОДО ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ

Дізнання, яке ведеться щодо пов’язаної з Facebook і її роллю в президентській кампанії 2016 року фірмою Cambridge Analytica – це лише найсвіжіший аспект суспільної дискусії про те, як по відношенню до соціальної мережі повинні здійснюватися регулювання і моніторинг.

Маючи два мільярди користувачів щомісяця і заробляючи мільярди доларів у вигляді прибутку, «Фейсбук» давно став важливим провідником ідей, думок і пропаганди, яка багато в чому направляється на користувачів, виходячи з їхніх особистих профайлів.

Вже було підтверджено, що якісь особи, які мають зв’язки в Росії, використовували «Фейсбук», щоб поширювати в ньому не тільки пропаганду, але і дезінформацію.

Однак, в останні місяці компанія, разом з порталами YouTube і Twitter, змінила свої комп’ютерні алгоритми, щоб знизити вплив ботів і інших автоматичних акаунтів. Крім того, керівництво Facebook пообіцяло взяти на роботу ще 10 тис. Фахівців з кібербезпеки.

Фірма яка встановлює сонячні батареї на будинку, сонячні батареї в україні – ціна, відгуки, описи, комплектуючі.