Трамп відвідав постраждалих під час стрілянини у Флориді

Прес-секретар президента США Сара Сандерс в суботу розкритикувала публікацію газети The Washington Post, присвячену поїздці глави Білого дому до Флориди, заявивши, що журналісти свідомо «ввели в оману» своїх читачів. У п’ятницю президент Дональд Трамп відвідав одну з лікарень в штаті Флорида, зустрівшись з пораненими під час стрілянини в школі міста Паркленд. Як помітили журналісти, під час візиту глава Білого дому приділив більше уваги поліцейським і пожежникам, першими прибули на місце події, а не «висловом співчуття» сім’ям загиблих і постраждалих школярів.

Як підкреслила Сара Сандерс, журналісти невірно інтерпретували поїздку президента через те, що під час зустрічі з постраждалими репортерів не пустили в лікарняні палати. «З поваги до потерпілих ми не взяли (з собою) журналістів під час відвідин лікарняних палат, але ви не хочете, щоб правда завадила вашої антітрамповской риториці», – написала в своєму «Твіттері» прес-секретар президента. У статті, що викликала невдоволення Білого дому, стверджувалося, що в ході поїздки Трамп виявив себе «не як головний утешитель, а як головний поздравляльщік».

Під час відвідування лікарні Дональд Трамп дійсно звернувся зі словами подяки до поліцейських і лікарям, які надали першу допомогу постраждалим. «Дуже шкода, що подібне вобще могло статися», – зауважив президент США, назвавши дії медиків «неймовірними». Він також заявив, що рятувальні служби «поставили рекорд»: «У жодному з випадків» для виїзду бригади «Швидкої допомоги» на місце події і доставки потерпілого в операційну знадобилося «всього 20 хвилин». Пізніше він розмістив в своєму «Твіттері» фотографії, зроблені під час відвідування шпиталю.
У той же день Дональ Трамп і перша леді США Меланія Трамп відвідали офіс шерифа міста Паркленд, зустрівшись з представниками поліції. «Спасибі вам всім велике. Фантастична робота, – звернувся президент США до правоохоронців. – Неймовірна робота і всі зараз говорять про це ». Під час візиту в південну Флориду Дональд Трамп вважав за краще не коментувати вимоги демократів в Конгресі, які заявили про необхідність посилити закони, які контролюють обіг зброї в країні.

Купити сонячну станцію на 2 кв. – встановлення сонячних батарей та сонячний клуб.