США знову звинуватили Росію в недотриманні режиму санкцій проти КНДР

США знову звинуватили Росію в тому, що вона не застосовує міжнародні санкції проти Північної Кореї, введені у зв’язку з її ракетними і ядерними випробуваннями. «Ми попередили Росію про незаконну торгівлю північнокорейським вугіллям через її порти», – написала в Твіттері в понеділок представник Держдепартаменту Хізер Нойерт. «Росія заявляє, що виконуватиме всі резолюції Ради Безпеки ООН, але вона не застосовує їх і винагороджує незаконне поводження КНДР, – вказала Нойерт. – Часу для виправдань більше немає ».

Нойерт послалася на недавнє повідомлення агентства Reuters про те, що в минулому році Північна Корея доставляла до Росії вугілля, який потім переправлявся в Південну Корею і Японію, що, ймовірно, є порушенням санкцій ООН. Рада Безпеки ООН в серпні минулого року заборонив Північної Кореї експортувати вугілля в рамках санкцій, покликаних позбавити її важливого джерела іноземної валюти, в якій потребує Пхеньян для фінансування своїх програм розробки ядерної і ракетної зброї.

Посилаючись на трьох анонімних джерел в західноєвропейській розвідці, інформагентство повідомило, що з тих пір Північна Корея принаймні три рази доставляла вугілля в російські порти Находка і Холмськ, де він вивантажуються, після чого перевантажувався на кораблі, які доставляли його в Південну Корею або Японію . Джерело в західній судноплавної галузі окремо повідомив Reuters, що деякі з цих вантажів були доставлені в Японію і Південну Корею в жовтні минулого року.

Купить водонагреватели со склада недорого, купить бойлер в интернет магазине в Одессе по низким ценам с доставкой.