Американські військові знищили 4 бойовиків «Аш-Шабаб»

В результаті американських авіаударів в околицях столиці Сомалі ліквідовані чотири бойовики угруповання «Аш-Шабаб» і знищено автомобіль з вибухівкою, повідомило в четвер Африканське командування США. Авіаудар, нанесений в середу ввечері в 25 км на захід від Могадішо, запобіг використання начиненого вибухівкою автомобіля проти мирних жителів столиці, йдеться в заяві. За оцінками Африканського командування, ніхто з мирних жителів не загинув в результаті удару, який проводився в координації з федеральним урядом Сомалі.

За минулий рік США завдали понад 30 авіаударів проти терористичного угрупування «Аш-Шабаб» і невеликий, але розростається угруповання прихильників «Ісламської держави» в Сомалі. У середу Пентагон повідомив, що в результаті авіаудару на півдні Сомалі 24 грудня були вбиті 13 бойовиків «Аш-Шабаб» на північний захід від прибережного міста Кісмайо.

«Авіаудар був спрямований проти бойовиків, які готували атаку по нашій базі. На щастя, військовослужбовці з дружньої країни нейтралізували їх за допомогою удару безпілотника, ліквідувавши 13 бойовиків », – повідомив сомалійський воєначальник. Раніше в цьому році адміністрація Трампа санкціонувала розширення військових операцій в Сомалі, де пов’язана з «Аль-Каїдою» угруповання «Аш-Шабаб» намагається повалити уряд і встановити жорстку версію шаріату.

Заказать на дом электрика, частный электрик в Москве и Подмосковье.