У Лос-Анджелесі противники Трампа і його прихильники вийшли на марш

Цей рік для Каліфорнії видався вельми протестним. Акції проти обраного в листопаді 2016 року президента проходили практичні кожні вихідні. Спочатку на вулиці виходили десятки тисяч демонстрантів, потім тисячі; в минулі вихідні на черговий мітинг в Лос-Анджелесі вийшли сотні противників Трампа і кілька десятків його прихильників.

Марш проти Дональда Трампа в Лос-Анджелесі обернувся для поліції справжнім головним болем. До супротивників президента вирішили приєднатися його прихильники. Щоб уникнути зіткнень і конфліктів, правоохоронці розвели демонстрантів на паралельні вулиці, щоб протестувальники не перетнулися.

Бені Морхарас – мексиканець, але він проти DACA – Програми відкладеного дії для прибулих в США дітей, і він за стіну зі своєю історичною батьківщиною. «Мої батьки приїхали сюди легально і завжди вчили нас працювати і робити все по закону в знак поваги Америці за те, що вона дає людям багато можливостей», – говорить він.

Прихильники Трампа зібралися по одну сторону вулиці, противники – по іншу. І немов між двох вогнів – поліція Лос-Анджелеса. Якщо противники президента Трампа прийшли сюди на законних підставах: вони брали дозвіл на цей марш, то «трамповци» виявилися для поліції сюрпризом.

Представники пропрезидентської руху кидалися звинуваченнями в своїх супротивників, ті, в свою чергу, звинувачували опонентів у зв’язках з російськими, расизм і націоналізм.

Один з демонстрантів Рубі агуле каже: «бути американцем не означає, що країна для певних осіб; це країна для всіх хто тут живе, а не для якоїсь певної раси, не тільки для білих ».

У підсумку, один учасник протесту був заарештований. Меген Агулар, офіцер поліції Лос-Анджелеса, пояснив, що заарештований закликав до насильства. Він знаходився між двома групами, але він прийшов з боку тих, хто проводив санкціонований мітинг.

Коли противники Трампа вирушили марширувати, прихильники президента сильно просили поліцію дати їм можливість теж пройти маршем. Поліція погодилася і, стягнувши додатковий сили, водила дві різні групи людей по центру міста. Головне було, щоб «протрамповци” не перетнулися з «антітрамповцамі». У підсумку, відмарширували сторони розійшлися, але пообіцяли, що на цьому протести не закінчаться. Обидві сторони чекають нових президентських указів, одні – щоб їх оскаржувати, інші – щоб підтримати.

Важные в жизни вещи – это не „вещи“ Брайан Чески, Airbnb а люди, отношения, опыт»