Аргентинська влада не впевнені, що перехоплені сигнали виходили від зниклої субмарини

ВМС Аргентини не можуть підтвердити, що сім отриманих коротких супутникових сигналів виходили від зниклої підводного човна, на борту якої знаходяться 44 члени екіпажу. Адмірал Габріель Гонсалес, перебуваючи на військово-морській базі Мар-дель-Плата, заявив у неділю, що у влади немає доказів, що зафіксовані в суботу сигнали виходили від підводного човна.

Гонсалес повідомив, що ВМС активізували пошуки зниклої субмарини з повітря в південній частині атлантичного узбережжя країни, після того як несприятливі погодні умови призвели до хвиль висотою до восьми метрів, ускладнити пошуки на море.

Раніше ВМС США наказали Командуванню підводними рятувальними операціями направити наявні у нього кошти в Аргентину, щоб допомогти в пошуках місцезнаходження підводного човна, зниклої чотири дні тому.

Підводна рятувальна камера ВМС США і дистанційно керований апарат для підводного роботи в неділю були перевезені в Аргентину. У пошуках також задіяні дослідний літак P-3, що належить американському космічному агентству, і американський літак P-8A Poseidon.

Як повідомляє Reuters, що знаходяться під водою субмарини можуть підняти на поверхню маяк, здатний подавати сигнали лиха через супутник. ВМС повідомили, що американська компанія, що працює в сфері супутникового зв’язку, намагається допомогти встановити місцезнаходження джерела сигналів, відзначає Reuters.

ВМС втратили контакт з дизельно-електричної підводним човном німецької споруди, яка поверталася після звичайного завдання з військово-морської бази Ушуая на крайньому півдні Аргентини на свою базу в Мар-дель-Плата.

Командування ВМС Аргентини повідомило, що перші пошуки підводного човна в останньому відомому місці її знаходження, в 430 кілометрах від південно-східного півострова Вальдес, не дали результату.

Командувач ВМС Карлос Завалла, закликала рідних, друзів і колег екіпажу зберігати позитивний настрій. «Поки єдина конкретна річ – це відсутність зв’язку», – сказав він, виступаючи на місцевому телебаченні.

Одним з багатьох людей, котрі запропонували свою підтримку, став Папа Римський Франциск, який є уродженцем Аргентини. У папської адміністрації повідомили в суботу, що понтифік ревно молиться про благополучне возз’єднання членів екіпажу з їх сім’ями.

Передбачається, що на підводному човні виникли проблеми з енергетичною установкою. Протокол ВМС наказує підводним човнам підніматися на поверхню при втраті зв’язку.

Будут ли этой зимой в Запорожье сжигание автомобильных шин в центре города ?