У Пакистані звільнені американські заручники

Американка Кайтлан Колман, її чоловік, громадянин Канади Джошуа Бойл, і їхні діти, яких утримували в заручниках бойовики угрупування «Хаггані» в Афганістані, в минулу середу були звільнені, і зараз знаходяться на шляху в США. Кайтлан і Джошуа пропали в жовтні 2012 року. Пара подорожувала по Росії і країнам Центральної Азії, і в середині осені перетнула кордон Афганістану. До цього моменту Колман перебувала на сьомому місяці вагітності.У грудні минулого року в мережі YouTube невідомими було розміщено відео, на якому чоловік і жінка просили уряду США і Канади зробити все для їх звільнення. Разом з ними на відеокадрах фігурували і троє дітей, які народилися вже після зникнення пари. За даними американських ЗМІ, спецслужбам США вдалося встановити, що чоловік і жінка були захоплені бойовиками руху «Хаггані» і потім переправлені в Пакистан.

Ще не відомо, як саме були звільнені Колман і Бойл. «Операція, проведена пакистанськими силами на підставі розвідувальної інформації, отриманої від американських властей, була успішно. Всі заручники живі, здорові і знаходяться на шляху додому », – йдеться в офіційній заяві, поширеній Ісламабадом. У заяві від імені президента Трампа особливо підкреслюється, що звільнення заручників може способноствовать поліпшення американсько-пакистанських відносин. «Сьогодні вони вільні. Це позитивний момент для наших відносин з Пакистаном », – заявив президент США.

Профессиональные услуги – уборки частных квартир, офисов и служебных помещений Hemstädning Stockholm в Стокгольме Швеция.