США ввели санкції проти Північної Кореї за порушення прав людини

Сполучені Штати в четвер внесли в чорний список сімох північнокорейських чиновників і три від державних юридичних особи, замішаних в порушеннях прав людини, які названі «одними з найсерйозніших в світі». Держдепартаменту і Міністерство фінансів ввели економічні санкції відносно представників органів військової безпеки, трудових відомств і дипломатичного об’єктів, а також відомств, що займаються організацією примусової праці в інших країнах, де північнокорейські робітники змушені працювати безкоштовно, в той час як їхні зарплати направляються стесненному в фінансах уряду .Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що «санкції спрямовані проти північнокорейських військових і представників режиму, замішаних в волаючі порушення прав людини». «Ми також ввели санкції відносно північнокорейських фінансових посередників, які Намагаються утримати режим на плаву за рахунок вливання іноземної валюти, заробленої примусовою працею».

Офіційний представник Держдепартаменту Хізер Нойерт заявила, що в Північній Кореї мають місце і такі порушення прав людини, як позасудові страти, тортури, тривалий необгрунтовані затримання, а також зґвалтування, примусові аборти і інші види сексуального насильства.

«Багато з порушень прав людини, що здійснюються в країні, орієнтовані на підтримку Збройової програми режиму, в тому числі примусову працю в форматі масової мобілізації, перевиховання в трудових таборах і трудові контракти в інтернеті. Тисячі північнокорейців щорічно відправляють працювати за кордон в рабскою умовах, щоб вони зарабативали гроші для режиму », – зазначила вона.

Нойерт також заявила: «Спроби режиму обмежити свободу пересування своїх громадян, їх право залишати країну і доступ до інформації, поширюються далеко за межі суверенних кордонів країни. Уряд відправляє своїх агентів за кордон з метою стеження за діяльністю північнокорейців в інших країнах і примусової репатріації осіб, які Намагаються Отримати притулок за кордоном ».

Тим часом спеціальний доповідач ООН по Північній Кореї Охеа Кінтана представив доповідь, що містить подібні висновки. Згідно з його оцінками, в країні відбуваються «систематичні і серйозні порушення» прав людини. Пхеньян не дозволили Кінтана особисто Слідкуйте за ситуацією з правами людини в країні, проте, за його словами, він розмовляв з очевидцями порушень.

При цьому він попередив, що Численні санкції ООН щодо Північної Кореї, покликані блокувати розвиток її ядерне програми, «можуть надати згубно вплив на цивільне населення».

Він призвал мир до «конструктивної взаємодії» з КНДР, хоча визнав, що така рекомендація може бути зустрінута без особливої ​​теплоти.

Тим часом президент США Дональд Трамп в листопаді відправиться в турне по п’яти країнам Азії, що включає Південну Корею, Китай і Японію. Трамп планує провести з лідерами країн регіону переговори в ситуації з Північною Кореєю, яка продовжує порушувати резолюції ООН, що забороняють проведення подальших ядерних і ракетних випробувань.

Отрава из под крана, фосфаты в стиральном порошке или как мы стираем здоровье.