Сенатори США хочуть більше знати про злом Equifax

Двоє високопоставлених американських сенаторів в понеділок попросили Equifax – одне з трьох кредитних бюро США – докладно відповісти на питання про злом, в результаті якого хакери отримали доступ до особистої інформації про 143 мільйонах американців. Сенатори також хочуть знати, чи отримали зловмисники доступ до даних Управління кадрової служби США.Сенатор-республіканець Оррін Хетч, який очолює Фінансовий комітет Сенату США і сенатор-демократ Рон Уйден, також зажадали, щоб Equifax зрадив огласно інформацію про те, чи знали три керівника вищої ланки, що продали частину акцій компанії, про злом перед операцією.

Сенатори також хочуть знати, яка ще інформація потрапила до рук зловмисників.

До слухань у Палаті представників Конгресу США закликав і голова комітету з фінансових операцій Палати представників Джеб Хенсарлінг.

Equifax виявила злом 29 липня, але прочекав п’ять днів раніше, ніж повідомила про хакерську атаку.

Генеральний прокурор Нью-Йорка Ерік Шнайдерман минулої п’ятниці заявив, що його офіс почне офіційне розслідування злому, додавши, що більше 8 мільйонів жителів Нью-Йорка постраждали від дій хакерів.

«Злом Equifax потенційно піддає конфіденційну особисту інформацію майже всіх, у кого є кредитна історія. Мій офіс намір розібратися в тому, як і чому стався цей злам », – сказав Шнейдерман в своїй заяві.

Генеральний прокурор штату Іллінойс також почав розслідування, і все більше штатів послідують цьому прикладу.

Проти компанії вже подано два судових позови – в Портленді, штат Орегон і Атланті, штат Джорджія. У них стверджується, що Equifax халатно ставився до захисту даних споживачів.

Інвестори також демонстрували своє незадоволення зломом, продавши акції в компанії, в результаті чого ринкова вартість компанії впала більш ніж на 2 мільярди доларів.

В Equifax заявили, що хакери отримали імена, номери соціального страхування, дати народження та адреси понад 40 відсотків населення США. «Грунтуючись на розслідуванні компанії, несанкціонований доступ стався між серединою травня і липнем 2017 року», – йдеться в заяві.

Хакери також отримали номери кредитних карток 209 000 споживачів в США.

Хоча інші кібератаки були більше, ніж ця, наприклад, злом даних Yahoo в минулому році, що торкнулося більше 500 мільйонів облікових записів, ця атака може бути найсерйознішою через типу зібраних даних.

Жители каких городов дишат самым грязным воздухом, уровень загрязнения воздуха в Украине.