Радбез ООН ввів нові санкції проти Північної Кореї

Рада Безпеки ООН одноголосно підтримав резолюцію США про введення нових санкцій проти Північної Кореї. Це стало відповіддю на останнє і найпотужніше ядерне випробування, проведене Пхеньяном 3 вересня. Під час засідання представник США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що США «припиняють переконувати Північну Корею робити правильні речі. Зараз ми намагаємося запобігти КНДР від здійснення неправильних вчинків ». Вона також додала, що США не шукають війни з Північною Кореєю, і що Пхеньян «ще не пройшов точку неповернення».Рішенням Ради Безпеки ООН вводиться заборона на експорт текстилю з КНДР, а також вводяться обмеження на імпорт сирої нафти. Це дев’ята резолюція, що вводить санкції, яку одноголосно ухвалила Рада безпеки ООН з 2006 року, що складається з 15 членів. Сполучені Штати пом’якшили початковий жорсткіший проект резолюції, щоб заручитися підтримкою союзників Пхеньяна Пекіна і Москви.

За даними північнокорейського агентства з питань торгівлі, текстиль був другим за величиною експортом КНДР після вугілля та інших корисних копалин в 2016 році. Обсяг експорту становив $ 752 млн. Майже 80 відсотків експорту текстилю вирушило в Китай.

Резолюція також передбачає заборону на конденсати і природні газові рідини. Стеля складе 2 мільйони барелів на рік на перероблені нафтопродукти. На нинішньому рівні будуть також залишені обмеження на експорт сирої нафти в Північну Корею. Китай постачає більшу частину нафти КНДР.

Офіційний представник США, знайоме з переговорами в Радбезі, на умовах анонімності сказав, що Північна Корея імпортує близько 4,5 мільйона барелів нафтопродуктів щорічно і 4 мільйони барелів сирої нафти.

Вже після прийняття резолюції, Ніккі Хейлі заявила Радбезу ООН, що «якщо Північна Корея погодиться припинити свою ядерну програму, вона зможе повернути своє майбутнє. Якщо КНДР доведе, що вона може жити в світі, то світ буде жити в світі з нею ».

Представник США також додала, що «тісні відносини між президентом Трампом і Сі Цзіньпіном зіграли ключову роль в переговорах щодо нових санкцій проти Північної Кореї».

Барбершоп в Киеве мужская парикмахерская киев Цирюльник – запись онлайн.