Демократи закликають поставити на голосування закон про долю «мрійників»

Демократи в Палаті представників в понеділок закликали вжити негайних заходів, щоб вирішити долю 800 тисяч нелегальних іммігрантів, які опинилися в США в дитячому віці. Для цього законодавці використовували незвичайний процедурний крок, щоб змусити республіканське керівництво поставити на голосування законопроект про врегулювання їхнього статусу.«Це наш пріоритет номер один. Це потрібно зробити, і ми не повинні чекати до останнього моменту. Нам потрібно зняти страхи і тривоги цих молодих людей і їх сімей », – заявив журналістам партійний організатор демократичної меншості в палаті Стені Хойер.

Демократи вишикувалися в черзі в проходах залу засідань Палати представників, щоб підписати петицію про винесення на голосування законопроекту про легалізацію іммігрантів, так званого «Закону мрії» (DREAM Act), без попереднього обговорення в комітеті. Але поки неясно, чи зможуть вони переконати підписати петицію своїх республіканських колег, оскільки для такого голосування необхідно зібрати 218 підписів.

Раніше в цьому місяці президент Дональд Трамп закликав Конгрес знайти постійне рішення для учасників Програми відкладеного дії для прибулих в США дітей, скасувавши заходи щодо їх захисту, прийняті адміністрацією Обами.

Законодавці від обох партій публічно підтримують пошук постійного законодавчого рішення для так званих «мрійників». Проведені опитування демонструють, що американці в переважній більшості підтримують дії по легалізації тих, хто приїхав в США ще дитиною.

Але деякі республіканські члени Конгресу виступають проти окремих положень «Закону мрії», висловлюючи стурбованість з приводу ланцюгової міграції та надання амністії іммігрантам, які порушили закон.

Спікер Палати представників Пол Райан заявив, що підтримує врегулювання статусу учасників Програми відкладеного дії, але вважає, що будь-який законодавче рішення повинно також брати до уваги корінні причини нелегальної імміграції.

Раніше в цьому місяці лідери демократичної меншості в Сенаті і Палаті представників Чак Шумер і Ненсі Пелосі зустрілися з Трампом і уклали попередню угоду про прийняття закону про долю учасників програми в обмін на збільшення фінансування охорони кордонів. За словами Пелосі, Трамп запевнив її, що підпише «Закон мрії», якщо він буде прийнятий Конгресом.

Але може виявитися, що провести конкретні положення цієї угоди через Палату представників буде непросто, оскільки конгресмени від обох партій розуміють, що їм доведеться відповідати на питання виборців, що стосуються імміграційних проблем.

Побоюючись, що проблема може втратити терміновий характер, демократи заявляють, що петиція необхідна, щоб уникнути депортації учасників програми, «мрійників», коли вона буде згортатися на початку наступного року.

«Я закликаю всіх республіканських колег, які говорять, що їх хвилює доля” мрійників “, вирішити цю проблему. Якщо вони хочуть взяти участь в законодавчому вирішенні, то у нас є така можливість », – заявила в понеділок голова іспаномовного кокуса Конгресу демократ Мішель Лухан Грішем.

Якщо проблему, пов’язану з цією програмою, яка не дозволити, то це може мати серйозний вплив на майбутні в грудні переговори по бюджету, попередив у понеділок конгресмен-демократ Луїс Гутьєррес, який є затятим прихильником «покоління мрії».

«Або ви своїми голосами отримуєте більшість для прийняття вашого республіканського бюджету до 9 грудня або ви ведете переговори з демократами на основі справедливості для нашого іммігрантського співтовариства», – сказав Гутьєррес.

Новостройки Броваров «Лесной квартал» и «Крона Парк» — новый уровень свободы