Влада Венесуели має намір скликати конституційну асамблею, незважаючи на загрозу санкцій

Міністр закордонних справ Венесуели Самуель Монкада заявив у вівторок, що країна приведе у виконання план скликати конституційну асамблею і переглянути відносини з США, незважаючи на загрозу санкцій з боку президента Дональда Трампа. «Конституційна асамблея буде скликана», – заявив Монкада, виступаючи по державному телебаченню. Він додав, що Венесуела проводить «глибокий перегляд взаємовідносин з американським урядом», оскільки «не прийме принижень ні від кого».Трамп в понеділок сказав, що США введуть «рішучі і поспішні економічні заходи», якщо Мадуро реалізує свої плани. «Народ Венесуели знову чітко дав зрозуміти, що виступає за демократію, свободу і правопорядок, – йдеться в заяві американського лідера. – І все ж їх рішучі й відважні дії як і раніше ігноруються поганим лідером, який мріє стати диктатором ».

Коментарі Трампа прозвучали після того, як опозиція Венесуели початку «фінальне наступ» на Мадуро, вимагаючи, щоб він оголосив дострокові президентські вибори. У неділю в країні пройшов не має обов’язкової сили референдум, організований опозицією. Понад сім мільйонів венесуельців – майже третина електорату – закликали Мадуро відмовитися від ідеї скликати спеціальну асамблею для складання нової конституції.

Опозиція також закликала оголосити в четвер загальний страйк на цілий день в надії переконати Мадуро відмовитися від своїх планів. Мадуро назвав референдум незаконним і продовжує підготовку до призначених на 30 липня виборів в спеціальну асамблею. Зміна конституції – єдиний спосіб вивести Венесуелу з глибокої економічної і соціальної кризи, наполягає президент.

«Около 80% загрязнения атмосферного воздуха в среднестатистических украинских городах вред выхлопных газов это загрязнение от транспорта, частного и общественного».