Внутрішні правила модерації контенту Facebook потрапили в ЗМІ

Витік внутрішніх документів соцмережі Facebook показала, що компанія насилу балансує між свободою слова і модерацією контенту, пов’язаного з насильством і розпалюванням ненависті. Газета Guardian повідомила, що в її розпорядженні виявилося «понад 100 внутрішніх настанов, таблиць і графіків», роз’яснюють, яким чином компанія вирішує, який контент може залишитися в соцмережі, а який необхідно видалити.Згідно з документами, Facebook вважає припустимими деякі пости насильницького утримання. Так, в соцмережі можна написати «бийте товстунів», але заборонено публікувати заклик «хто-небудь, пристрелите Трампа».

«Люди часто висловлюють своє невдоволення або незгоду шляхом погроз або закликів до насильства, які зазвичай носять жартівливий і несерйозний характер», – йдеться в одному з документів.

Зображення сцен фізичного насильства несексуального характеру або цькування дітей допустимі за умови, що вони не мають елементів садизму і заохочувального відносини. Також дозволені прямі трансляції користувачів, що завдають собі каліцтва, оскільки Facebook не хоче «цензурувати або карати людей, які перебувають у складній ситуації».

Представник компанії пояснив, що її пріоритет – безпека користувачів.

«Ми наполегливо працюємо, щоб зробити Facebook якомога безпечніше, при цьому забезпечуючи свободу слова, – пояснила глава департаменту управління глобальною політикою компанії Моніка Бікерт. – Це вимагає серйозних роздумів над найчастіше складними питаннями, і ми дуже серйозно підходимо до того, щоб зробити все правильно ».

Facebook все частіше закликають вжити заходів для боротьби з контентом, пов’язаним з насильством, оскільки в ряді випадків відео зі сценами насильства не віддалялися по кілька годин.

Одним з найбільш скандальних стала відео-трансляція жорстокого вбивства літньої жителя Клівленда Роберта Годвіна.

Компанія недавно найняла 3000 співробітників для модерування спірного контенту, і отримані газетою Guardian документи свідчать, що на модераторів звалюється величезна кількість звернень.

«Модератори також допоможуть нам більш ефективно справлятися з видаленням контенту, який недопустимий на Facebook, в тому числі ненависницької риторики і експлуатації дітей, – написав засновник соцмережі Марк Цукерберг в пості про набір нових співробітників. – Ми також продовжимо співпрацювати з місцевими громадськими організаціями та правоохоронними органами, які в силу своєї позиції мають найбільш широкими можливостями допомогти людям, яким це дійсно потрібно: або тому, що вони збираються завдати шкоди самим собі, чи тому, що для них становить загрозу хто -то інший ».

Компанія також використовує алгоритми для того, щоб позначати спірне контент.

Facebook нерідко піддається критиці і в тих випадках, коли адміністрація видаляє матеріали, які вважає образливими.

Так, в минулому році компанія видалила легендарну фотографію голої в’єтнамської дівчинки, яка втікає від напалмової атаки під час війни у ​​В’єтнамі. Згодом фотографію все ж дозволено було опублікувати на Facebook.

Купить бойлер в Одессе http://odessa.boylery.com/ со склада, лучшие цены, быстрая доставка.