«Вашингтон Пост»: Трамп просив разведсообщество США публічно заявити про відсутність зв’язків між його кампанією і Росією

Згідно з опублікованою інформацією, Трамп звернувся за підтримкою до Національної розвідки і Агентству Національної Безпеки. Дональд Трамп закликав керівників двох розвідувальних служб США публічно спростувати будь-які свідчення змови між кампанією Трампа і Росією. Про це повідомило впливове американське видання «The Washington Post», з посиланням на колишнього і нинішніх співробітників.Директор Національної розвідки Ден Коутс і директор Агентства Національної Безпеки Майкл Роджерс відмовилися задовольнити запит Дональда Трампа, оскільки порахували їх недоречним, повідомляє «Вашингтон Пост» з посиланням на двох колишніх і двох нинішніх офіційних осіб.

«Білий дім не підтверджує і не спростовує необґрунтовані твердження, що базуються на незаконних витоках від анонімних осіб, – сказав представник Білого дому. – Президент зосередить увагу на своїй порядку денному, яку він буде втілювати життя, оскільки був обраний для цього американським народом ».

Радон, невидимая опасность – защита от вредного влияния радона это крупнейший источник радиации в Украине, на долю которого более 70% годовой дозы облучения.