Трамп: тероризм – проблема номер один

Напередодні зустрічі з лідерами країн НАТО в Брюсселі, президент США Дональд Трамп назвав тероризм «проблемою номер один» у світі і сказав, що сьогодні досягнуто значного прогресу в боротьбі з ним. У середу, на зустрічі з прем’єр-міністром Бельгії Шарлем Мішелем в Брюсселі Трамп заявив, що США і НАТО працюють над «різними проблемами», однак, говорячи про атаку терориста-смертника в понеділок в Великобританії, зазначив, що тероризм очолює список проблем.«Коли стикаєшся з (такими атаками), як сталася кілька днів тому, усвідомлюєш, наскільки важливо перемогти в цій боротьбі (з тероризмом). І ми переможемо », – сказав Трамп. Трамп прибув до Брюсселя в другій половині дня в середу після переговорів з Папою Римським у Ватикані. Після зустрічі з понтифіком, Трамп написав в «Твіттері», що «як ніколи більш прихильний встановлення СВІТУ на землі».

До зустрічі з Папою Римським Трамп провів відвідав з офіційним візитом Близький Схід і зустрівся з ізраїльськими лідерами і керівником Палестинської автономії, а також з рядом лідерів мусульманських країн. Виступаючи перед главами мусульманських держав в Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, Трамп закликав їх проявити єдність у боротьбі з тероризмом.

У середу держсекретар Рекс Тіллерсон повідомив пресі, що атака в Манчестері, на його думку, лише зміцнить співпрацю між США і НАТО в боротьбі з тероризмом. «Жахлива атака в Манчестері ще раз нагадала нам про те, чому ми це робимо (боремося з тероризмом), – сказав Тіллерсон. – Ми повинні це робити і не можемо доручити це комусь ще ».

У четвер Трамп візьме участь у відкритті нової штаб-квартири НАТО та зустрінеться з лідерами країн Альянсу. У той же час, запланована зустріч не розглядається як офіційний саміт. П’ятницю і суботу президент США знову проведе в Італії де візьме участь в саміті «Великої сімки» на Сицилії.

Студийная фотосъемка в Киеве Фотосессия беременных в студии или на природе.