ЗМІ: США готують звинувачення проти Джуліана Ассанжа

Як повідомляється, Мін’юст може висунути звинувачення проти ряду людей, пов’язаних з WikiLeaks. Джерела в уряді повідомили CNN, що США підготували звинувачення проти засновника WikiLeaks Джуліана Ассанджа. Міністерство юстиції веде розслідування відносно австралійця з 2010 року, коли портал WikiLeaks опублікував тисячі викрадених американських секретних документів.

Минулого тижня, виступаючи у Вашингтоні, директор ЦРУ Майк Помпео сказав, що WikiLeaks в 2010 році доручив аналітику американської армійської розвідки перехопити «конкретну секретну інформацію», яка «переважно присвячена Сполученим Штатам». За даними Washington Post, в Мін’юсті готують документ з обвинуваченнями на адресу людей, пов’язаних з WikiLeaks. Однак, як уточнює газета, для висунення будь-яких звинувачень проти цих людей необхідно буде схвалення вищих чиновників Мін’юсту.

В американській розвідці переконані, що Росія використовувала WikiLeaks для публікації електронних листів екс-кандидата в президенти Хілларі Клінтон напередодні торішніх виборів. Передбачається, що працюють на Росію хакери зламали облікові записи членів передвиборчого штабу Клінтон і Національного комітету Демократичної партії, після чого опублікували їх на сайті WikiLeaks, щоб вплинути на результати виборів.

«Прийшов час охарактеризувати WikiLeaks як є, – сказав Помпео. – Це недержавна ворожа розвідслужба, якій часто пособниками такі країни, як Росія ». Генеральний прокурор США Джефф Сешнс в четвер заявив на прес-конференції, що арешт Ассанджа – пріоритетне завдання для адміністрації Трампа. «Ми вже почали активізувати зусилля і, як тільки буде знайдена доказова база, ми спробуємо посадити декого в тюрму», – сказав він.

Купити по кращим цінам сходи oman Харків – сходи на горище з доставкою по Україні.