Трамп підвів підсумок перших 100 днів свого президентства

Президент Дональд Трамп виступив з черговим щотижневим зверненням до країни, назвавши «перші 100 днів» своєї адміністрації «найуспішнішими в історії». На думку глави Білого дому, головним досягненням стало повернення робочих місць, і відкриття нових виробництв автомобільними компаніями на території США. «Наша країна відроджується, і відроджується швидко, – сказав Дональд Трамп. – Наші компанії показують кращі результати. Тільки що вони відзвітували про чудових прибутки, отриманих з-за того, що сталося в цей короткий період часу. І це лише початок”.Президент США згадав про податкову реформу, запропоновану його адміністрацією, але не став вдаватися в деталі, зазначивши лише, що «величезне зниження податків для середнього класу і для бізнесу» дасть «неймовірний ефект». Іноді, правда, для досягнення результату потрібно особисте втручання глави Білого дому. За словами Трампа, його персональна участь в переговорах з розробниками новітнього винищувача F-35 дозволило «зберегти більше 725 мільйонів доларів».

Президент вважає, що «всього за 14 тижнів» очолювана ним адміністрація зуміла «принести глибокі зміни в Вашингтон», змінивши відносини між політиками і простими виборцями. «Політики забирали гроші платників податків, і переправляли робочі місця і капітали за кордон, – сказав Дональд Трамп. – Більше це не повториться. З першого дня після вступу на посаду, мною керувала дуже проста думка: я дав клятву вірності тільки вам, наші прекрасні громадяни ».

За словами президента США, турбота про захист інтересів простих американців змусила його скасувати угоду про участь Сполучених Штатів у Транс-Тихоокеанському торговому партнерство, і «вжити безпрецедентних кроки» щодо скорочення державного регулювання у всіх сферах. Ще одним пріоритетом Дональд Трамп назвав збереження «верховенства закону», нагадавши про те, що саме він запропонував кандидатуру Нілу Горсача на вакантну посаду члена Верховного суду.

«Суддя Горсач глибоко відданий нашій Конституції, – сказав президент. – Моя адміністрація стала першою в сучасній політичній історії, якій вдалося затвердити кандидатуру нового члена Верховного суду в перші 100 днів. Останній раз це відбулося 136 років тому, в 1881 році ». Дональд Трамп також підкреслив, що його адміністрація підтримує правоохоронні органи, допомагаючи їм в «боротьбі з кримінальними картелями». Всі ці ініціативи, як вважає президент, дозволили досягти вражаючих результатів.

«З моменту моєї інавгурації впевненість в економіці зросла більше, ніж за останні 9 років. Оптимізм в середовищі промисловців досяг рекордних показників. Впевненість в майбутньому у представників малого бізнесу росла більше, ніж за майже чотири десятиліття », – уклав президент США.

Аренда строительных лесов в Стокгольме Hyra byggställningar i Stockholm строительная фирма.