Македонія: учасники демонстрації увірвалися в парламент

У четвер учасники демонстрації увірвалися в будівлю парламенту в столиці Македонії – Скоп’є. Протестуючі кидали стільці і нападали на законодавців після того, вони вибрали спікером парламенту етнічного албанця. Під час виступу лідера опозиції соціал-демократа Зорана Заева в прямому ефірі на телебаченні на його лобі можна було побачити кров.

Учасники протесту заблокували зал засідань і не давали можливість парламентарії залишать будівлю. Вони називали законодавців «зрадниками». Поліція, яка розташовувалася по периметру будівлі, застосувала світлошумові гранати, щоб Рассея натовп. Члени парламенту Македонії, що представляють обрали спікером колишнього міністра оборони етнічного албанця Талата Джафера незважаючи на те, що уряд в Македонії НЕ функціонує.

Консерватори виграли Грудневі парламентські вибори, однак не набрали достатньо місць в парламенті, щоб сформувати правлячу коаліцію. Переговори з потенціальними партнерами зазнав аварії в зв’язку з розбіжностями з приводу вимоги етнічних албанців в Македонії надати албанський мові статус офіційної.

У партії Заева Соціал-демократичний союз Македонії »(СДСМ) і етнічних албанців достатньо голосів, щоб сформувати коаліційний уряд, однак президент країни Георге Іванов відмовляється НАДАТИ їм мандат. Євросоюз засудив насильство в Македонії. «Я категорично засуджую атаки на членів парламенту в Скоп’є. У парламенті є місця насильству, – сказав європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства Йоханнес Хан. – Демократія повинна працювати ».

Купить семена подсолнечника, кукурузы https://agrocomplex.com.ua/ средства защиты растений.