Іванка Трамп виступила на підтримку батька на жіночому саміті в Берліні

За словами дочки президента, ЗМІ приділяють занадто багато уваги його давнім висловлюванням про жінок. Дочка президента США Дональда Трампа Іванка у вівторок висловилася на захист його ставлення до жінок, заявивши, що ЗМІ належать до його давнім висловлюванням про жінок з надмірною увагою. Перебуваючи в Берліні в рамках свого першого міжнародного турне в якості члена батьківській президентської команди, Іванка Трамп заявила, що її власний досвід і досвід інших співробітниць бізнес-імперії Трампа «свідчать про його глибоку віру в потенціал жінок і їх здатність виконувати свою роботу не гірше за будь чоловіки ».

Трамп виступила на жіночому саміті «Великої двадцятки» в рамках дискусії, присвяченій просуванню жінок-підприємців. У заході також взяли участь канцлер Німеччини Ангела Меркель і глава МВФ Крістін Лагард. Іванка Трамп зізналася, що продовжує розбиратися в тому, як зробити позитивний вплив на життя жінок у всьому світі.

«Я дуже багато думаю про те, як розширити можливості для жінок в економіці – як всередині країни, так і в усьому світі», – сказала вона. Навівши як приклад США, Трамп зазначила, що діловий клімат для жінок-підприємців «неймовірно привабливий», враховуючи, що лише 30 відсотків приватних компаній належать жінкам, хоча вони становлять половину населення.

Купить пижаму кигуруми онлайн kigurumi.in.ua/ пижама кигуруми в Украине.