ЄС збільшує виділяється Грузії допомогу

Євросоюз збільшує обсяги виділеної Грузії технічної та фінансової допомоги, заявив журналістам міністр закордонних справ Грузії Михайло Джанелідзе. Заява міністр зробив після об’єднаного засідання державних комісій по інтеграції з Європою і по інтеграції з євроатлантичними структурами. Вів засідання прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі, передає кореспондент ІА REGNUM.

На засіданні були розглянуті питання, пов’язані з виконанням щорічного плану співробітництва з НАТО, проекти допомоги, що надаються Євросоюзом, що проводиться Грузією інформаційна кампанія про візову лібералізацію з ЄС і імплементація угоди про асоціацію з Євросоюзом.
За оцінкою Михайла Джанелідзе 2017 рік безпрецедентно активним в плані співпраці з ЄС і НАТО. За його ж інформацією, в Грузії в цьому році пройде парламентська асамблея НАТО. Продовжиться практичне співробітництво з альянсом. Позитивною подією міністр назвав недавній звіт генсека альянсу, в якому Грузія названа країною-аспірантом і країною, з якою НАТО пов’язує найглибше партнерство.
Джанелидзе також повідомив, що Євросоюз вже прийняв рішення про виділення Грузії фінансової допомоги в розмірі 50 млн євро, яка буде орієнтована на розвиток нових підприємств, підвищення експортного потенціалу і створення додаткових дешевих ресурсів для підприємців і компаній. Мова на засіданні йшла і про програму освіти, яка дозволяє грузинським студентам здобувати освіту в європейських вузах.

Купить букет цветов тут ао лучшей цене.