Швеція повертає загальну військову повинність перед обличчям російської загрози

У Міноборони країни цей крок пояснили погіршенням безпеки і недоліком добровольців. Швеція вирішила відновити загальну військову повинність для чоловіків і жінок в зв’язку з скороченням числа добровольців і зростаючими побоюваннями з приводу напористого поведінки Росії в Україні і країнах Балтії.

«Ситуація в сфері безпеки в Європі і околицях Швеції погіршилася, а заклик на добровільній основі не забезпечує збройним силам достатньо підготовлених кадрів, – заявило в міністерство борони Швеції. – Відновлення військового обов’язку необхідно для забезпечення військової готовності ».

За словами представника міноборони Марінетті Ню Радеба, в липні на службу будуть призвані 4000 чоловіків і жінок, а сама служба почнеться в січні 2018 року. Їх відберуть з близько 13 000 чоловік 1999 року народження.

Радеба заявила британській телекомпанії ВВС, що на цей крок Швецію підштовхнули «зміни в сфері безпеки в нашому регіоні». Швеція не є членом НАТО.

«У число причин входять незаконна анексія Криму Росією в 2014 році, конфлікт в Україні та підвищилася військова активність в нашому регіоні», – сказала вона.

Набор для коррекции бровей и ресниц мальва тени для бровей купить в Украине за 125 грн.