Норвегія не буде оскаржувати статус Шпіцбергена

Перегляд договору про Шпіцбергені может привести до непередбачуваніх результатів. Норвегия наполягатіме на дотріманні Вже наявний угідь, щоб Зберегти контроль над архіпелагом. Про це заявила прем’єр Норвегии Ерна Сульберг в інтерв’ю видання The High North News. «Почінаті повномасштабній переглядання всегда немного страшно. Ті НЕ знаєш, хто до цього підключіться и Яким буде результат. У такій делу ми очень легко Можемо Закінчити тім, чого НЕ Хочемо. Для мене Відправна точка Полягає в тому, что ми повінні спіратіся на Вже наявний договір, тоді буде зрозуміло, что Норвегия має юрісдікцію. Ми – ті, хто винен Забезпечувати регулювання », – розповіла прем’єр-міністр.
Ерна Сульберг НЕ считает, что на Сейчас будь-яка з стран НЕ згодна з правилами Користування архіпелагом. Хоча Росія іноді вісловлюється з приводу тих чи других «думок», проти досвід показує, что існуючі правила ее влаштовують, додала норвезькій прем’єр. Сейчас Норвегия планирует зосередітіся на вдосконаленні системи поиска и рятування на архіпелазі.
Нагадаємо, Шпіцберген – група островів в Північному Льодовітому океані, формально находится под суверенітетом Норвегии. Согласно з угідь про Шпіцбергені 1920 року, будь-яка з стран, яка підпісала документ, может Здійснювати на ньом господарську діяльність, дотрімуючісь норвезьке законодавство. Відзначімо, нерідко «недотрімання законодавства» служити формальним приводом для обмеження діяльності підприємств тих чи других стран. Як Ранее повідомляло ІА REGNUM, з 1 вересня 2016 року змінено порядок в’їзду громадян России на Шпіцберген. Посольство РФ в Норвегии Неодноразово заявляв, что Зміни носять діскрімінаційній характер и суперечать договору 1920 року, согласно з Яким громадяни стран-учасниць ма ють «Однаково вільний доступ» на Шпіцберген «для будь-якої мети и завдання».

Реставраций салонов автомобилей, автобусов. катеров renovering av Båtinredning обтяжка/перетяжка любых видов сидений, домашней мебели.