Китай не залишить без відповіді похід корабля ВМС Японії в Південно-Китайському морі

В ході чергової прес-конференції в Пекіні офіційний представник Міністерства закордонних справ КНР Хуа Чуньїн прокоментувала інформацію, що з’явилася раніше, про можливий випробуванні японського вертолетаносца «Идзумо» в акваторії Південно-Китайського моря.

За словами китайського дипломата, Японії слід поважати той внесок, який вносить КНР в процес встановлення миру і стабільності в регіоні. Спроби військової присутності Японії в акваторії Південно-Китайського моря призводять до ескалації напруженості, пише «Женьмінь жибао».
«У разі якщо Японія не відмовиться від відправки військового корабля в Південно-Китайське море, Китай вживе відповідних заходів для захисту власних стратегічних інтересів», – заявила прес-секретар.

Хуа Чуньїн підкреслила, що архіпелаги Сиша і Наньша є «споконвічно китайською територією», а дії керівництва Японії сприймаються Пекіном як провокація і спроба дестабілізувати обстановку в регіоні.
«Японія не є учасником територіальної суперечки в акваторії Південно-Китайського моря, тому Токіо слід проявити розсудливість і відмовитися від необачних рішень», – додала Хуа Чуньїн.

Як повідомляло ІА REGNUM раніше, найбільший японський вертольотоносець «Идзумо» буде спрямований командуванням Сил самооборони Японії в Південно-Китайське море для участі в міжнародних військових навчаннях.

Интернет-магазин товаров для малышей и их мам постільна білизна купити по лучшим ценам с доставкой.