Естонія першою в світі зв’язала дзвінки екстреної допомоги з геолокації

Єдиний центр тривоги в Естонії (телефонний номер 112) об’єднує контактні служби швидкої допомоги, рятувальників (пожежних) і поліції і приймає в день до 3000 викликів і більше 450 тисяч викликів на рік. Про це ІА REGNUM сьогодні, 9 березня, повідомили в канцелярії уряду Естонії з посиланням на підсумки візиту глави Кабінету міністрів, голови лівої Центристської партії Юрі Ратас в Пих’яської центр (північна Естонія), де розташовується установа. Новий генеральний директор центру Кятлін Альвела представила йому огляд діяльності і планованих нововведень.

За словами Ратас, Єдиний центр тривоги відіграє унікальну роль у справі захисту життів і майна жителів Естонії: це що з’єднує ланка між тими, кому потрібна допомога, і тими, хто її надає. «Служба екстреної допомоги швидко доступна по всій Естонії, якісна, і її можна ставити в приклад решті світу», – сказав Ратас.
Повідомляється, що Єдиний центр тривоги – єдине держустанова країни, який користується довірою більш 90% жителів країни. В середньому на добу на дзвінки на номер 112 відповідають і реагують 29 службовців Центру тривоги. Естонія стала першою в світі країною, яка повністю ввела в експлуатацію послугу позиціонування дзвонить і геоінформаційної системи GIS-112, до якої в 2017 році планується підключити і поліцейські оперативні служби.
Естонія перейшла на єдиний номер виклику екстреної допомоги 112 в 2015 році.

Купить в Одессе бойлеры и водонагревателей по лучшим ценам с доставкой.