ЗМІ: ФБР проігнорувало прохання Білого дому

Глава апарату співробітників Білого дому Райнс Прібус попросив високопоставленого представника ФБР публічно спростувати повідомлення ЗМІ про те, що передвиборний штаб президента Дональда Трампа регулярно контактував з російською владою під час передвиборної кампанії. Про це повідомляють ряд американських ЗМІ, включаючи агентство Associated Press, газету USA Today і телекомпанію CNN.

Як розповів журналістам представник ФБР, прохання прозвучало після того, як відомство повідомило Білому дому, що інформація про ці контакти, що з’явилася минулого тижня в газеті New York Times, не відповідає дійсності. Станом на четвер ФБР не зробив ніяких публічних заяв про свою позицію і, судячи з усього, не збирається, повідомляють ЗМІ.

New York Times повідомила, що американські розвідслужби перехопили торішні телефонні розмови між російською розвідкою і членами передвиборчого штабу Трампа. Як говориться в повідомленнях преси, бесіда Прібус з заступником директора ФБР Ендрю Маккейб обурила деяких демократів, які вважають, що глава адміністрації порушив вимоги про обмеження контактів між відомством і Білим домом, коли справа стосується обговорення незакінчених розслідувань.

Купить по лучшим ценам металлосепараторы и металлодетекторы.