WSJ: Зять і донька Трампа заступилися за паризьке угоду

На прохання зятя і дочки президента Дональда Трампа з підготовлюваного президентського указу були прибрані формулювання з критикою паризького міжнародного кліматичного угоди, повідомляє газета Wall Street Journal. Посилаючись на численні близькі до справи джерела, газета повідомила, що Трамп планував в найближчі дні підписати щонайменше два укази, покликаних запустити процес скасування природоохоронних заходів, введених президентом Обамою.

За даними видання, Джаред Кушнер, який обіймає посаду радника Трампа, і старша дочка президента Іванка попросили прибрати з чорновій версії указу згадки про паризькому кліматичному угоді. Тепер указ, спрямований проти широкої програми по боротьбі зі зміною клімату, яку вів Обама, не містить згадки про кліматичному угоді, яке понад 200 країн підписали в Парижі в 2015 році, багато в чому завдяки зусиллям адміністрації Барака Обами, вказує Wall Street Journal.

Під час передвиборної кампанії Трамп обіцяв скасувати паризьке угоду, що передбачає обмеження викидів парникових газів. На його думку, воно завдає шкоди американським компаніям.

Как правильно выбрать и купить простынь – выбирайте только лучшее.