Мюнхенська конференція з безпеки обговорює глобальні виклики

У Мюнхені 17 лютого почала роботу 53-тя міжнародна конференція з безпеки. Головні теми: майбутнє НАТО і Євросоюзу, відносини між Заходом і Росією, війна в Сирії, боротьба з тероризмом, криза в Україні, проблеми Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Серед учасників конференції провідні світові політики – глави держав, міністри закордонних справ і оборони, законодавці, в тому числі представники країн пострадянського простору – таких, як Україна, Киргизстан, Азербайджан, Естонія, Литва, Грузія.

У конференції, за традицією, беруть участь ветерани світової політики, такі як екс-секретар США Мадлен Олбрайт, а також провідні вчені та експерти в галузі міжнародних відносин.

Американську сторону представляють віце-президент країни Майк Пенс, міністр оборони Джим Меттіс, міністр внутрішньої безпеки Джон Келлі, сенатори Джон Маккейн, Ліндсі Грем, Крістофер Мерфі, Джин Шахін, Ден Салліван.

Віце-президент США виступить з промовою на конференції в суботу 18 лютого, а в неділю американські законодавці візьмуть участь в дискусії з питань американської міжнародної політики.

У суботу, за інформацією ЗМІ, в рамках Мюнхенської конференції пройде, так званий «український ланч», на якій будуть обговорюватися перспективи реалізації Мінських угод і врегулювання конфлікту на Донбасі. У цьому заході візьме участь президент України Петро Порошенко, який вже втретє бере участь у Мюнхенській конференції.

Російський президент Володимир Путін не приїхав на нинішню щорічну конференцію в Німеччині.

Російську сторону представляють міністр закордонних справ Сергій Лавров, голова комітету з міжнародних справ Ради Федерації Костянтин Косачов, відомі бізнесмени Віктор Вексельберг (президент фонду «Сколково»), Віктор Зубков (голова Ради директорів «Газпрому»), а також представники експертного співтовариства.

Купить бойлеры и водонагреватели в Одессе technostudio.com.ua/boylery по лучшей цене с доставкой.