Мік Малвані може стати новим директором з питань бюджету США

Кандидатура конгресмена-республіканця Міка Малвані на пост директора Адміністративно-бюджетного управління (OMB) США набрала достатню кількість голосів його однопартійців. Сенатор-республіканець Тед Кокран, який є головою сенатського Комітету з асигнувань, за словами свого помічника, має намір підтримати кандидатуру Малвані. Раніше сенатор заявляв, що не впевнений, що зробить це.

Джон Маккейн – сенатор-республіканець від Арізони – під час виступу в Сенаті заявив, що не має наміру підтримувати кандидатуру Малвані. Голос Кокрана може вирішити долю конгресмена, якому необхідно набрати 51 голос. Джон Маккейн, який очолює сенатський Комітет з питань збройних сил, піддав критиці дії кандидата на пост директора Адміністративно-бюджетного управління США в минулому. Зокрема, сенатор заявив, що Малвані використовував “безрозсудні бюджетні стратегії”, які привели до часткове припинення діяльності федерального уряду в 2013 році. Сенатор від Арізони також заявив, що голосування Малвані в 2011 році могло б привести до негайного виведення всіх військ США з Афганістану, в слідстві чого, країна могла б перетворитися «в притулок для терористів».

Деякі республіканці в Сенаті стурбовані, що Малвані може обмежити виділення коштів на військові програми. Демократи критикували Міка Малвані, після його висунення на пост, за жорстку позицію щодо популярних соціальних програм. Під час слухань у Сенаті, Малвані заявив, що залишається прихильником підвищення пенсійного віку для програми соцзабезпечення. Він також підкреслив, що виступає за перевірки матеріального становища для програми Medicare. Голосування в Сенаті заплановано на ранок четверга. Поки немає ніяких відомостей про те, що хто-небудь із сенаторів готовий змінити своє рішення.

Полные съемные протезы – изготовленная из пластмассы изогнутая пластинка, виды съемных зубных, крепление протеза к десне осуществляется посредством присасывающего эффекта десны.