Кандидат на пост міністра освіти США стала на крок ближче до утвердження

У п’ятницю вранці Сенат США проголосував за зміну процедури затвердження кандидатури Бетсі Девос, номінованим президентом Дональдом Трампом на пост міністра освіти. Таким чином, Сенат проголосував за прийняття рішення про затвердження кандидата більшістю голосів і запланував голосування повним складом на наступний тиждень.

Сенат проголосував з даного питання, який викликає запекле протистояння демократів, в безпрецедентно ранній час – 6.30 ранку по Східно-американським часом (EST) 52-ма голосами проти 48-ми.

Незадовго до голосування лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер виступив із заявою про те, що Девос є «однією з найгірших кандидатур», коли-небудь представлених на затвердження Сенатом.

Шумер збирається голосувати проти всіх номінованих Трампом кандидатів. Інші демократи також виступали з критикою Девос, яка є власницею мільярдного статку і виступає за чартерні школи в США.

Трамп назвав Девос «блискучим і затятим захисником системи освіти» і запевнив, що вона реформує шкільну систему в США і розбереться з бюрократією, яка перешкоджає розвитку дітей.

В даний час в Сенаті США 52 республіканця і 48 демократа. Сенатори-республіканці Сьюзан Коллінз і Ліза Мурковскі раніше заявляли про намір проголосувати проти кандидатури Девос, в результаті чого голоси розподіляться порівну, в разі чого віце-президент Майк Пенс повинен буде втрутитися в процес і вирішити ситуацію на користь номінації Девос.

Строительная компания в Стокгольме – занимаемся всеми видами строительных услуг в Швеции MARK OCH ANLÄGGNING STOCKHOLM дренажные и инфраструктурные работы.