Трамп пообіцяв бізнесменам зниження податків і пом’якшення обмежень

Президент зустрівся в Білому домі з провідними представниками ділових кіл США. Президент США Дональд Трамп в понеділок зустрівся в Білому домі з групою відомих американських бізнесменів, пообіцявши «колосально» скоротити податки і законодавчі перепони і заявивши, що хоче повернути промисловість в США.

«Ми вважаємо, що зможемо скоротити законодавчі обмеження на 75 відсотків, а можливо, і більше. Буде забезпечена більш надійний захист, але при цьому, якщо ви захочете розширити виробництво, необхідні дозволи можна буде отримати дуже швидко », – запевнив президент.

Трамп заявив, що ці заходи дадуть компаніям стимул залишатися в США, а для тих, хто захоче перевести виробництво за кордон, будуть введені прикордонні мита на всі товари і послуги, що продаються в США.За словами президента, під час зустрічі з представниками малого і великого бізнесу все вони сказали йому, що найбільше їх хвилює пом’якшення законодавчих обмежень.

Трамп пообіцяв, що ні в одній країні світу бізнес не розвиватиметься так швидко, як в США. При цьому, за його словами, не дивлячись на плановане пом’якшення обмежень, будуть діяти правила в області безпеки і захисту навколишнього середовища, хоча він не уточнив, які саме.

Купить бойлер или водонагреватель в Одессе odessa.boylery.com по лучшим ценам, отзывы.