Захарова спростувала повідомлення CNN про закриття американської школи

У російському Міністерстві закордонних справ назвали помилковою інформацію про закриття в Москві школи для дітей американських дипломатів через нових санкцій, які США ввели відносно Росії. Про це на написала в Фейсбуці Марія Захарова, офіційний представник МЗС Росії.

Раніше канал CNN повідомив, що російська влада у відповідь на санкції закривають англо-американську школу в Москві і відомчий будинок відпочинку для співробітників американської дипломатичної місії в Срібному Бору.

Про останній в п’ятницю згадав глава МЗС Росії Сергій Лавров, який запропонував президенту Володимиру Путіну вислати з країни 35 американських дипломатів і заборонити американської дипмісії користуватися нерухомістю за двома адресами в Москві.

Напередодні Міністерство фінансів США ввело санкції проти російських громадян, підприємств і відомств через хакерські атаки. Обмежувальні заходи поширюються в тому числі на ФСБ і Головне розвідувальне управління Збройних сил Росії. Також Сполучені Штати оголосили про висилку з країни 35 російських дипломатів.

Платья для девочек в Интернет магазине Сундучок, купить платье для девочки в Киеве и Украине, лучшие цены, быстрая доставка.