Республіканці сподіваються скасувати Obamacare в 2017 році

Вашингтон готується до сплеску законодавчої активності на початку 2017 року. Республіканська партія, яка буде контролювати обидві палати Конгресу і Білий дім, має намір приділити пріоритетну увагу атакам на закон про систему охорони здоров’я, прийнятий з ініціативи президента Обами і отримав назву Obamacare. Завдяки цій важливій для президента Обами досягненню у внутрішньополітичній сфері кількість американців, які не мають медичної страховки, значно скоротилося. Взяти під контроль вартість страхових внесків, однак, не вдалося.

«Коли мова заходить про” Обамакере “, скасування означає свободу – свободу від високих виплат, низькоякісної допомоги і нових порушених обіцянок», – написав у «Твіттері» в п’ятницю спікер Палати представників Пол Райан.

Майже через сім років після прийняття закону страховку має рекордну кількість американців. Тільки в цьому році в програму вступили понад шість мільйонів осіб – і це незважаючи на те, що майбутнє цього закону туманно. Однак радує це не всіх.

«На жаль, страхування стає недоступним, – говорить Крісті Бурджіна з Пенсільванії, що працює в роздрібній торгівлі. – Страхові внески у всіх постійно зростають – постійно ».

Значне зростання страхових внесків відбувався і до Obamacare. Але лежав в основі закону задум, що був у цьому, що молоді і здорові американці будуть купувати медстраховку і тим самим покриють витрати на страхування літніх, які не реалізувався. Великі страхові компанії виходять з програми, а що залишилися піднімають страхові внески в середньому на 25 відсотків в майбутньому році.

«Ми скасуємо катастрофу під назвою Obamacare і створимо нову систему охорони здоров’я, проведемо всілякі реформи, які будуть працювати на вас і вашу родину» – заявив днями обраний президент США Дональд Трамп, виступаючи перед своїми прихильниками.

Демократи наполягають на тому, що закон слід зберегти, а не відмовлятися від нього.

«Ми хочемо спробувати поліпшити цей закон. Ми знаємо, як його можна поліпшити », – заявив лідер сенатської меншості Гаррі Рід раніше в цьому місяці.

Протягом декількох років республіканці обіцяли скасувати закон. Вони сподіваються, що після того, як Трамп стане президентом, у них з’явиться можливість це зробити.

«Відразу після 1 січня ми винесемо резолюцію про скасування Obamacare. А потім будемо працювати в прискореному режимі, щоб підготувати більш ефективні пропозиції, ніж чинний закон », – заявив лідер сенатської більшості Мітч Макконнелл.

«Бездіяльність – не варіант», – додав республіканець з Кентуккі.

Демократи відзначають, що поки республіканці не оприлюднювали деталей свого плану по заміні закону. Під тиском журналістів Макконнелл сказав лише, що пропозиції республіканців будуть підготовлені пізніше.

Женский сайт обо всём http://ladyliga.com полезные советы для женщины.