Опитування: демократи здають позиції в боротьбі за місця в Конгресі

У Сенаті у двох партій рівні шанси. У Палаті представників лідирують республіканці. Опитування громадської думки, ще кілька тижнів тому наполегливо передрікали демократам перемогу в Сенаті і давали їм непоганий шанс встановити контроль над Палатою представників, тепер свідчать про те, що боротьба за Сенат може закінчитися на користь будь-якої зі сторін, а в Палаті представників республіканці майже напевно збережуть більшість.

Ослаблення позицій демократів в опитуваннях збіглося з розглядом нової партії електронних листів Хілларі Клінтон в ФБР, про який стало відомо 28 жовтня, а також з оголошенням про різке підвищення вартості медичних страховок Obamacare.

«Те, як набрала обертів боротьба за пост президента незадовго до і незабаром після першого листа (директора ФБР) Джеймса Комі до Конгресу, швидше за все, позначилося і на боротьбі за місця в Сенаті», – зазначає політичний аналітик з Брукінського інституту Сара Байндер.

Останні передвиборні опитування свідчать про перевагу у демократів, які намагаються змістити діючих сенаторів-республіканців в Іллінойсі, Вісконсині і Пенсільванії, а також в боротьбі за місце іде у відставку лідера сенатської меншості Гаррі Ріда в Неваді.

Однак демократам необхідно добрати, як мінімум, чотири місця в Сенаті, щоб отримати більшість, якщо переможе Клінтон, і п’ять, якщо переможе Трамп. В інших передвиборних гонках опитування показують зростання показників у діючих конгресменів-республіканців, і лише в Нью-Гемпширі та Північній Кароліні шанси рівні.

Купить качественные инсектециды в Украине.