Обрання Трампа президентом США турбує екологів

ВАШИНГТОН – Екологи здригаються при думці про те, який вплив на зміну клімату може мати обраний президент США Дональд Трамп. «Це просто як удар планеті під дих», – так організація із захисту навколишнього середовища Друзі Землі (FoEI) відгукнулася про перемогу кандидата від республіканців. Однак, незважаючи на дані в ході передвиборної кампанії обіцянки Трампа знову відкрити вугільні шахти, вийти з паризького договору щодо клімату і скоротити кількість обмежень, спрямованих на захист навколишнього середовища, коли обраний президент, на початку наступного року, займе свій пост, він буде дуже обмежений в можливостях.

Енергетичні ринки переходять від використання викопних видів палива. На думку економістів, ринок відновлюваних джерел енергії неухильно зростає. Так що, як не дивно, не дивлячись на обіцянки Трампа створити нові робочі місця в Америці, якщо він стримає свої обіцянки з питань охорони навколишнього середовища, то ще більше американських робочих місць будуть передані Китаю.

«Обрання Дональда Трампа президентом може мати руйнівні наслідки для нашого клімату і нашого майбутнього, – вважає виконавчий директор організації по захисту навколишнього середовища Sierra Club Майкл Брюн. – Трамп є єдиним світовим лідером, який заперечує одностайно прийнятий вченими висновок про те, що зміни клімату є реальністю і людина несе за них відповідальність ».

Середня температура на нашій планеті з доіндустріальних часів виросла приблизно на 1 градус за Цельсієм. За словами професора громадської політики в каліфорнійському Універсітетe Берклі (UC Berkeley) Денa Кемменa, якщо глобальне потепління досягне 2-х градусів за Цельсієм, наслідки для клімату стануть «некерованими і неминучими».

Сьогодні, скорочення викидів є необхідністю, Трамп наполегливо закликає йти в іншому напрямку.

Бытовая техника Одесса, купить атлантик бойлер Интернет магазин бытовой техники техностудия.