Дострокове голосування в США б’є рекорди

До 8 листопада ще тиждень з невеликим, але багато американців, такі як Джо Брукресон, вже поспішають на виборчі дільниці, щоб проголосувати. У деяких штатах дострокове голосування почалося ще 23 вересня. Сьогодні воно дозволено в 37 штатах і окрузі Колумбія. Кожен штат встановлює власні процедури і терміни.

У 1992 році лише 7 відсотків американців голосували достроково, зазвичай за допомогою бюлетеня для заочного голосування. Як правило, такий бюлетень можна було отримати тільки при наявності поважної причини, наприклад, через хворобу або від’їзду в день виборів. У цьому році, як очікується, близько 40 відсотків американських виборців віддадуть свої голоси ще до того, як більшість ділянок відкриються 8 листопада. Ніяких причин для цього вказувати не треба.

Джеремі Мейер, професор Школи політики і державного управління імені Шара в Університеті Джорджа Мейсона у Вірджинії, говорить, що дострокове голосування вдало вбудовується в сучасний, прискорений темп життя в США.

«Люди не хочуть йти в магазин, щоб щось купити, якщо вони можуть натиснути на кнопку і замовити це через Інтернет, – говорить він, – але оскільки ми не можемо голосувати через Інтернет або перенести день голосування на вихідний, дострокове голосування – кращий спосіб зробити так, щоб більше американців взяло участь в голосуванні ».

без черг

Зараз середина дня, і Брукресон підходить до черзі приблизно з 30 осіб, які скористалися перевагою дострокового голосування. Танара Пауелл говорить, що прийшла сюди в перший день дострокового голосування, щоб не турбуватися з приводу великих черг 8 листопада. «До того ж було легко запарковаться», – додала прихильниця Хілларі Клінтон.

Пауелл і Брукресон встали поруч з будівлею адміністрації округу Берклі, чекаючи своєї черги в офіс реєстрації виборців. Двадцять волонтерів, які працюють в будівлі, направляють їх до однієї з 15 кабін для голосування.

Брюс Джонс з Гленгарі, Західна Вірджинія, виходить з офісу з великою посмішкою на обличчі і ковбойському капелюхом на голові. Він каже, що проголосував достроково за республіканця Дональда Трампа, тому що «вся країна обв’язана корупцією та урядовими нормативними актами, як індичка перед запіканням».

Елейн Русос з Хеджсвілла підтримує Хілларі Клінтон і каже, що втомилася від подлостей передвиборної кампанії. «Важко уявити, що ми могли так низько впасти в політиці», – говорить вона.

Строительные материалы купить vsematerialy – тендеры на материалы.