Google: іспаномовні американці хочуть зареєструватися в якості виборців

Згідно з опитуваннями, більшість латиноамериканців віддають перевагу Хілларі Клінтон. Якщо запит в пошуковій мережі Google про те, як зареєструватися в якості виборця прирівняти до самого участі у виборах, то у цього пошукового гіганта є хороші новини для кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

За даними Google, кількість пошуків іспанської фрази «registrarse para votar» або «зареєструватися, щоб проголосувати» за минулий тиждень підскочили на 2,200 відсотка. Та ж фраза по-англійськи зазнала всього лише 430-відсотковий стрибок.

Ці дані вказують на те, що вихідці з Латинської Америки, цілком ймовірно, зацікавлені в тому, щоб віддати свій голос на виборах, при тому, що більшість з них, швидше за все, проголосує за Клінтон.

Опитування, проведене минулого тижня Wall Street Journal, NBC News і Telemundo, показав, що перевага Клінтон над її суперником, Дональдом Трампом, серед виборців-латиноамериканців становить 48 пунктів.

Іншими словами, 65 відсотків можливих іспаномовних виборців підтримують демократів.

У республіканців вже були проблеми з уподобаннями латиноамериканців в 2012 році, коли Мітт Ромні отримав всього 27 відсотків голосів.

Газета The Washington Post повідомляє, що пік інтересу до виборів був відзначений під час президентських дебатів у понеділок. Результат в пошуковику став третім за популярністю в США, після двох інших пошукових термінів, які стосуються стрільбі в Х’юстоні. Google заявив, що обсяг пошуку був найвищим в ключовому для результату виборів штаті Флорида.

Google активно закликає американців зареєструватися на виборах, приділяючи особливу увагу іспаномовних виборців.

Взгляд на частный стиль моды шведского блогера StyleStockholm что сейчас актуально в моде.