США передали Грузії два катери берегової охорони

Кораблі та катери, що збереглися у Грузії після розпаду СРСР, були передані берегової охорони МВС. Під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Грузії Георгієм Мгебрішвілі посол США Ян Келлі повідомив, що 30 вересня, в ході візиту глави МВС в американське місто Балтимор, США передадуть в дар службі берегової охорони прикордонної поліції Грузії два 110-футових патрульних корабля класу Island.

В даний час у Грузії немає військово-морського флоту. Після “п’ятиденної війни” грузинські власті ухвалили рішення про скасування цього виду збройних сил і передачі всіх збережених кораблів і катерів Службі берегової охорони МВС.

Як заявив РС головний редактор військово-аналітичного журналу “Арсеналі” Іраклій Аладашвілі, два катери, здатні розвивати до 30 вузлів на годину, – “непоганий подарунок” для Грузії. Тим більше в умовах, коли у країни не дуже багато катерів. За інформацією аналітика, на сьогоднішній день у розпорядженні МВС Грузії всього близько двадцяти плавзасобів різного водотоннажності. А військово-морського флоту у країни немає взагалі.

Швидка та якісна реєстрація фізичної особи підприємця від 100 грн!