Усейн Болт побив свій світовий рекорд

Ямайський спринтер Усейн Болт завоював ще одне «золото» на Олімпіаді в Ріо в двестіметровке. За словами спортсмена, це буде його остання гонка на цю дистанцію на цих Іграх.

Результат спортсмена в четвер – 19,78 сек – на півсекунди швидше його власного світового рекорду, і на чверть секунди краще за показник срібного медаліста забігу – канадця Андре Де Грассі.

Після змагань Болт зів’яли, що він дуже радий цій перемозі, однак хотів би, щоб його результат був ще краще.

На цьому етапі Олімпіади в Бразилії Усейн Болт виграв підряд три золоті медалі в спринтах на 200 і 100 метрів. У п’ятницю – за два дні до свого тридцятиріччя – Болт візьме участь в четвертій поспіль естафеті на 400 метрів зі своїми товаришами по команді.

Також у четвер американець Ештон Ітон успішно захистив свій олімпійський титул в декатлону (десятиборстві), випередивши француза Кевіна Майера. Ітон утримує рекорд в дисципліні, яка охоплює десять видів спорту, і на сьогодні залишається лушім в світі спортсменом-декатлоністом.

Команда США – також у четвер – здобула перемоги в легкій атлетиці. Делайл Мухаммад стала першою американською жінкою, яка перемогла в забігу на 400 метрів з бар’єрами. Керрон Клемент виграв аналогічне змагання серед чоловіків, а Райан Крузер встановив олімпійський рекорд у штовханні ядра на дистанції 22,52 метрів.

Починить стиральную машинку на дому в Киеве подробнее Мастер по ремонту стиральных машин в Киеве