Джеймс Фейґен жертвує 11 тисяч доларів на благодійність, щоб вилетіти з Ріо в США

Американський плавець Джеймс Фейґен погодився передати одній з бразильських благодійних організацій близько 11 тисяч доларів, як компенсацію, зі свого боку, за скандал з пограбуванням під час Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Врегулювання питання таким чином дозволить спортсмену повернутися в США.

Адвокат Фейг виступив з відповідною заявою рано вранці в п’ятницю, після тривалих переговорів з державними та правоохоронними органами в Ріо.

Троє інших американських плавців, також дали неправдиві свідчення про пограбування, вже повернулися додому.

Бразильська поліція заявила, що розглядає можливість пред’явлення плавцям звинувачень у вандалізмі і дачі неправдивих свідчень після того, як молоді люди визнали, що вигадали історію про те, як їх пограбували під дулом пістолета.

Розробка та просування якісних сайтів х індивідуальним дизайном – створення сайту Львів та Київ.

Плавці Райан Лохте, Джек Конгер, Гуннар Бенц і Джеймс Фейґен спочатку повідомили поліції, що рано вранці в неділю, повертаючись з вечірки за межами Олімпійського селища, вони були пограбовані під дулом пістолета.

Однак після цього двоє з плавців, Конгер і Бенц, визнали, що історія була вигаданою, після того, як, пізно ввечері в середу, вони були затримані в аеропорту при спробі повернутися до Сполучених Штатів. Обидва спортсмени вилетіли назад в США увечері в четвер, після допиту, учиненого владою. Лохте повернувся в США в понеділок, до того, як інцидент набув широкого розголосу.

Олімпійський комітет США (USOC) вибачився перед владою Бразилії за невідповідну дійсності інформацію про грабіж.

Глава цивільної поліції Ріо Фернандо Велозу, виступаючи перед журналістами в четвер, заявив, що, згідно із записами камери безпеки, рано вранці в неділю плавці відвідали заправну станцію, де, за словами свідків, пошкодили приміщення вбиральні, після чого зіткнулися з озброєною охороною і зникли до прибуття поліції.